۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1397/05/18 مسئولان با پاسخگويي همراه با نقدپذيري به مردم خدمت كنند
مسئولان با پاسخگويي همراه با نقدپذيري به مردم خدمت كنند
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي در جلسه شوراي اداري شهرستان قاينات با بيان اين مطلب افزود: شرايط كنوني كشور مديريت جهادي مسئولان را مي طلبد و مديران بايد با روحيه بالا نسبت به خدمت رساني به مردم و رفع مشكلات آنان اقدام كنند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي؛ علي اسماعيلي ادامه داد: دشمن با خروج از برجام و نقض آشكار آن و ايجاد تحريم ها عليه كشورمان، جنگ تمام عيار اقتصادي را شروع كرده و تا جايي كه بتوانند با تحريك احساسات، درصدد به وجودآوردن تفرقه، بزرگنمايي مشكلات و ايجاد اختلاف هستند؛ ولي با توكل بر خدا و همدلي مسئولان و همراهي مردم، پيروز ميدان خواهيم بود؛ چراكه مردم در بزنگاه هاي مختلف نشان داده اند با هوشياري و آگاهي در همراهي با نظام تمام نقشه هاي آنان را نقش بر آب مي كنند.
وي با تاكيد بر اينكه مسئولان بايد در بخش هاي مختلف با پاسخگويي همراه با نقدپذيري، با تمام توان به مردم خدمت كنند افزود:بايد با تمام توان فعال باشيم و اطلاع رساني با صداقت و شفافيت در دستور كار ما قرار دارد و اگر منفعلانه عمل كنيم، دشمن با ايجاد يأس و ناميدي به دنبال اهداف خود خواهد بود.
اسماعيلي، با اشاره به لزوم تقويت وحدت و همدلي گفت: همانگونه كه مسئولان سه قوه با وحدت و همدلي و با هدايت مقام معظم رهبري در جهت رفع مشكلات كشور گام برمي دارند، وظيفه مديران نيز در شرايط كنوني وحدت، هوشياري و گفت و گوي صادقانه با مردم است.
اين گزارش حاكيست؛ در اين مراسم، محمد كريمي با حكم وزير كشور براي مدت چهار سال به عنوان فرماندار قاينات معرفي و از خدمات مشيرالحق عابدي فرماندار سابق اين شهرستان قدرداني شد.
تعداد بازدید: 84
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: 32386000(056)     دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal